אישה קלאסה- מאת שמוליק ממן. קואנטין חקירות

החלק הקשה ביותר לנו כחוקרים פרטיים זה החלק שבו אני נאלץ למסור את המידע ללקוחות ולנסות לעודד אותם כמו פסיכולוג, לפעמים אני מוצא את עצמי מרגיע אותם שלא יעשו שטויות ולא יאבדו את הראש. את התיק הבא קיבלנו מלקוחה בשם מירי מכפר סבא, בעלה גיא הוא בעלים של חברת השמה, הוא מעסיק 6 פקידות ועובד עד השעות הקטנות של הלילה

צילום: קאנבה

מירי סיפרה כי בעבר היו לבעלה המון קשרים עם נשים אבל לא הייתה לה הוכחה לזה לעולם, היא לא ממש תפסה אותו פיזית אבל חשדה מאוד שהוא בוגד בה וראתה סימנים מידי פעם.
פעם אחת הריחה עליו בושם של אישה אחרת, פעם אחרת קיבל הודעה בווצאפ כשהוא היה במקלחת עם סימנים של לבבות ממספר שלא היה רשום לו בטלפון ובאופן כללי הוא צמוד לנייד שלו כל הזמן גם בשירותים, מקלחות וכו', דבר שמאוד מחשיד באופן כללי.
הצענו "בנק" של שעות מעקב אחריו משעות הצהריים עד הלילה שחוזר מהעבודה, מירי כמובן הסכימה ויצאנו למעקב אחרי גיא.
סביבת העבודה של גיא הייתה מאוד בעייתית, כל היום היה מוקף בנשים, חלקן נשואות, גרושות ורווקות, הפיתויים היו יומיומיים וכל הזמן היו הצעות ורמיזות מצד שאר הנשים לעבודה וקשה לשמור על הקן המשפחתי.
ביום המעקב הראשון וידאנו כי גיא אכן נמצא בעבודה, רכבו חנה מחוץ למשרד, הכנסנו חוקרת בכיסוי למשרדו ובדקנו את השטח.
במשרד נכחו הוא ועוד 3 בנות, השאר הלכו לעבודה, כל אחד עבד בחדרו והמצב היה נראה רגוע ושגרתי, עברו השעות ובשעה 19:00 בערב שלושת הבנות שעבדו המשרד של גיא יצאו והוא נשאר בפנים.
מירי התקשרה בשעה 20:00 לוודא כמו בכל ערב שהכל תקין, גיא אמר לה שיש המון עבודה והוא תקוע מול המחשב ויגיע כרגיל יותר מאוחר.
אחד הקשיים הנצבים בפני החוקרים הפרטיים הם התצפיות הארוכות לכיוון מקום מסוים מבלי שקורה כלום, מעקב אינטנסיבי שבו צריכים לתמרן שירותים, אוכל ושאר סידורים, צריכים לשמור על ערנות שיא בכל רגע כי כשהוא יוצא הוא מניע ונוסע והצוות צריך תוך כדי להתכונן, לצעד ולנסוע אחריו מבלי שירגיש.
השעה 2 בלילה, הצוות כבר באפיסת כוחות ולא מרוצים מהשעמום ומהציפייה שיקרה משהו, גיא יצא מהמשרד , נכנס לרכבו ונסע.
לאחר מספר דקות הגיע לבית שלו ונכנס פנימה, לא קרה כלום.
למחרת היום מירי עודכנה בהכל, היא הבינה שאולי היא סתם חושדת בבעלה שלמעשה עובד קשה, אגב זו אחת הבעיות שלא כל אחד לוקח חוקר פרטי, ההתלבטות הזו אם הם סתם חשדנים מעבר למידה הרצויה או שבאמת תחושות הבטן מצדיקות את זה ולא כל אחד יודע לענות לעצמו על השאלות האלה.
מירי הבינה שכנראה אין כלום אבל בכל מקרה יעצתי לה להמשיך יומיים שלושה באותה המתכונת כי יום אחד לא מעיד על כלום.
יום המעקב השני התחיל באותו הקצב ושוב פעם בדיקות במשרד, 4 בחורות עובדות וגיא במשרדו ושוב פעם יצאו ב19 כולן והוא לא נשאר לבד עם בחורה אף פעם כך שלא היה חשד שעושה במשרד משהו.
שוב פעם מירי עודכנה בממצאים שלא הובילו לשום דבר מלבד האמת שבעלה לא מנהל קשר עם אף אחת.
היא ביקשה להפסיק את המעקב ביום האחרון, במקרה זה היה יום חמישי שידוע בכינויו במשרדי "יום הבוגדים", הוא נקרא כך כי זה יום העבודה האחרון בדרך כלל לפני שבת שבו אנשים יוצאים, מבלים, משתטים ובוגדים.
הסברנו לה את המשמעות של המעקב האחרון ביום הזה והיא הסכימה והמשכנו.
הגענו שוב למשרדו של גיא באותן השעות, ושוב פעם כל הפעולות חזרו על עצמן, הבנות יצאו ב19:00 וגיא נשאר במשרדו.
השעה הייתה 22:15, גיא יצא מהמשרד והבנו שהמעקב יגמר עוד מעט שיגיע לבית או שיהיה משהו מעניין.
הלקוחה עודכנה וישר אמרה כי זה מוזר כי לפני 5 דקות אמרה לו שהיא הולכת לישון, הוא אמר לה לילה טוב כמו בכל ערב ולא אמר לה שהוא יוצא.
גיא התחיל בנסיעה ויצא מאזור העבודה שלו, לאחר נסיעה של 10 דקות עצר בצד הדרך, המעקב היה קשה מאוד, הוא חשד והסתכל הרבה לצדדים, הצוות כמובן מקצועי וידע איך להחליף בניהם את התפקידים של עוקב רחוק עוקב קרוב והמשיך במעקב.
לאחר מספר דקות החנה רכב מאחורי גיא וממנו יצאה בחורה צעירה בת 23 בערך, צולמה ונכנסה לרכב של גיא והשניים המשיכו בנסיעה.
הלקוחה עודכנה מיד בממצאים והופתעה לגלות שמדובר בעובדת שלו לשעבר שפיטר אותה מהעבודה ואף אמר כי היא לא מתאימה בשום צורה ודאג עול להקניט אותה על הלבוש והצורה שבה היא מתנהלת.
מירי התעצבה ממש ותוך כדי עבודה של החוקרים אני מנסה להרגיע אותה, ביקשתי ממנה להירגע ולתת לנו לעשות את העבודה בלי יותר מידי דרמה, היא ביקשה לדעת לאן הם מגיעים, החשש היה שהיא רוצה להגיע לשם לעשות בלגאן, אמרתי לה שאני לא יעדכן אותה כי אני מבין שהיא נסערת עכשיו והיא תקבל את כל המידע שהיא תהיה יותר רגועה עד כמה שאפשר.
מירי נשבעה לי והבטיחה שהיא "בחורה עם קלאס" והיא לא בקטע של לעשות דרמות היא רק רוצה לראות את זה בעיניים שלה ולסיים אתו את הקשר במקום.
עשרים דקות עברו וגיא החנה מול פאב נידח בישוב סמוך לכרכור, מצלמות אבטחה בכל מקום , הפאב היה עמוס וגיא חיכה מספר דקות והשניים נכנסו פנימה, התיישבו באמצע בשולחן של זוג, הזמינו משקה אלכוהולי ודיברו אחד עם השנייה.
מירי הייתה בדרכה לפאב ונערכנו למצב לא נעים במקום.
חוקר אחד תפס מקום קרוב מאוד לגיא ותיעד את המתרחש, חוקר שני תפס עמדה על הבר וחיכה להתפתחויות.
חצי דקה לפני שמירי הגיעה לפאב, גיא קם מכיסאו וישב סמוך לבחורה, הזיז לה את השיער התקרב אליה, מירי הייתה בדיוק בפתח של הפאב, בדיוק בשנייה שגיא התקרב ונישק את הבחורה, מירי הייתה מאחור, תפסה לו את השיער ומשכה לו את הראש לאחור, הוא לא הבין מה קורה איתו באותו הרגע, פתאום הוא רואה את אשתו ואמא שלה, הילדים נשארו עם הסבא שהגיע במיוחד לשמור עליהם, מירי התחילה להתפרע וניסינו לעצור את המהומה, היא תפסה את המתקן של הסכו"ם וזרקה אותו על הבחורה, הסכין והמזלג פגעו בפניה של הבחורה וכמעט נגמר באסון.
חצי דקה מאז שמירי נכנסה לפאב והמקום נראה כמו אחרי פיגוע, הכל הפוך , הבחורה בעצמה הייתה בהלם אך ידעה שגיא נשוי והכירה את אשתו, לא עניין אותה יותר מידי, הרוחות נרגעו.
מירי הוציאה מהרכב שלה שלוש תיקים גדולים שבהם זרקה את כל הבגדים של גיא כששמעה שהוא בדרך לפאב עם הבחורה, גיא אסף את החפצים מהרצפה מחוץ לפאב, העמיס לרכבו ונסע עם הבחורה.
יומיים לאחר מכן, שוחחנו עם מירי שנרגעה, הצטערה על כך שהפרה את ההבטחה שלה, היא הייתה אחרי סידורים של פתיחת תיק ברבנות, אמרה שעורך הדין שלה דיבר עם גיא והודיע לו לא לצור עמה קשר, היא לא סלחה לו עד היום והשניים חיים בנפרד והמשפחה התפרקה וכל אחד הלך לכיוונו.

קואנטין (אמת בתאית) חקירות , בבעלות שמוליק ממן חוקר פרטי עם ניסיון למעלה מעשרים שנה בתחום החקירות וניסיון רב בתחום המידענות, ביטחון וצילום סמוי.
למשרד מספר חוקרים פרטיים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון עד דרום למתן שירות יעיל , מהיר, אמין ואיכותי.
עבודת החקירות של המשרד מתבצעת אך ורק ע"פ חוקי המדינה ומשמשת לרוב כראיות קבילות בבתי משפט.

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל