אלו הסיבות בגינן השופט שאול שוחט מקבל את בקשת רשות הערעור וקובע כי אין צורך בתסקיר העוס"ית

שינויים בנסיבות המהותיות או ברצונו של האב לקבל שוויון בקשר להחלטות מה באמת הוביל את השופט שאול שוחט לקבל את רשות הערעור ואף לדון בו כאילו הוגש והתקבל הערעור אשר עסק במינוי עוס"ית לסדרי דין

צילום:יגאל עמר

שינויים בנסיבות המהותיות או ברצונו של האב לקבל שוויון בקשר להחלטות מה באמת הוביל את השופט שאול שוחט לקבל את רשות הערעור ואף לדון בו כאילו הוגש והתקבל הערעור אשר עסק במינוי עוס"ית לסדרי דין .
בין יתר הסיבות אשר הובילו את השופט לקבל את הערעור הוא מביא את העומס בו שרויות העוס"יות ומניח כי לא הרבה השתנה בין התסקיר הקודם למצב הקיים שברקע המקרה מדובר בבני זוג עם קטינה כיום בת 5.5 שברקע כבר קיים תסקיר אשר הסכימו לו הצדדים וההורות היא כמעט שוויונית בזמני השהות של שניהם עם הקטינה נוכח המלצות התסקיר אשר קיבל לבקשת ההורים תוקף של פסק דין .
זמני השהות של האב עם הקטינה הינם 45% כך שבקשתו להרחבה היא מינורית ונראה יותר כי הגיש את התביעה בעניין הקטינה בעקבות הרגשתו על שליטת האם בהחלטות השונות לגביה ודוג' הובאו במסגרת פסק הדין
לא . לא כל מקרה מחייב תסקיר אך יש לציין בשבחה של עורכת הדין זהר פשה אלון אשר מייצגת את האשה ומצאה לנכון להגיש את הבר"ע בנוסף לעיכוב הביצוע ונראה כי החלטתו של שוחט נבעה עקב מכלול הסיבות אותן ציין בפסק הדין.

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל