סימני הבגידה התאמתו בבר של הקהילה הגאה

מאת: אורן מירובסקי- חוקר פרטי

 

למשרד החקירות שלנו פנתה אישה כבת 38 וביקשה כי נבצע מספר מעקבים אחר בעלה. החוקר הפרטי נפגש עם האישה ושאל אותה מה מטרת המעקב. האישה השיבה כי היא חושדת שבעלה שינה את העדפותיו המיניות והוא נמשך ויוצא עם גברים.

האישה סיפרה לחוקר הפרטי כי יש להם שלושה ילדים והסקס ביניהם היה תקין במהלך כל השנים, אלא שלפני מספר חודשים היא החלה להרגיש בשינויים שחלו בבעלה – הוא החל לקנות בגדים צבעוניים, הוא הפסיק לשכב איתה והחל לצאת בלילות מבלי לדווח לה לאן. החוקר הפרטי התייעץ עם מנהל משרד החקירות והוחלט לצאת למעקב אחרי הבעל בשעות הערב, בצוות של שני חוקרים פרטיים רשויים.

החוקרים הפרטיים החלו במעקב וכבר בערב הראשון הם הבחינו בבעל כשהוא מגיע לפאב של הומואים ונראה היה שהוא מכיר היטב חלק גדול מבאי המקום. שני החוקרים הפרטיים החליטו להיכנס אחריו לתוך הפאב כדי לעקוב מקרוב אחר התנהלותו במקום. אחד החוקרים התיישב על הבר סמוך לבעל והם החלו לשוחח ביניהם. הבעל סיפר לחוקר כי הוא מאוד נרגש מאחר והוא אמור לפגוש במקום גבר שלא ראה מעולם, אלא שוחח עמו בטלפון בלבד. כעבור כעשר דקות אכן נכנס גבר למקום ונפגש עם הבעל. השניים עזבו את הבר והתיישבו בשולחן מרוחק והזמינו שתייה חריפה. הם אכן נראו כזוג שנפגש זו הפעם הראשונה בתור "בליינד דייט".

ככל שהזמן עבר התחילו העניינים ל"התחמם", הבעל והגבר החלו להחזיק ידיים ובהמשך החלו להתגפף ולהתנשק.

החוקר הפרטי שישב סמוך אליהם תיעד אותם באמצעות מצלמה סמויה.

החוקרים הפרטיים דיווחו על ממצאי המעקב למנהל משרד החקירות והוא ביקש מהלקוחה שתגיע למחרת היום למשרד. למחרת הציג מנהל משרד החקירות את סרט הצילום בפני הלקוחה והיא החלה לבכות. היא סיפרה כי הייתה לה תחושת בטן שבעלה החל להמשך לגברים, אולם בתוכי תוכה היא רצתה לדעת שזו אינה האמת. היא ציינה בפני החוקר הפרטי שהיו לה חיי נישואין מוצלחים ומעולם היא לא הרגישה שלבעלה יש נטיות מיניות אחרות.

האישה התעמתה יום למחרת עם בעלה והוא סיפר לה את האמת. בעקבות כך הם החליטו להתגרש.

מוסר השכל: "יש הפתעות בחיים שאותן לא ניתן לצפות מראש…"

 

אורן מירובסקי. שירת בצה"ל כקצין בגדוד 50 (נח"ל מוצנח).

בוגר קורס אבטחה בשב"כ עסק באבטחת שגרירויות בחו"ל

בוגר החוג לכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת חיפה.

כחלק מתפקידיו השונים שירת במשטרת ישראל ביחידת העיקוב הסמויה.

חבר בלשכת החוקרים הפרטיים ונחשב כאחד ממשרדי החקירות המובילים בישראל.

המשרד עוסק בתחום רחב ומגוון של חקירות הן בארץ והן בחו"ל.

כמו כן בעת הצורך מגיע לתת עדות בבית המשפט.

לאתר הבית של החוקר

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל