ביתה היחידה של זונה טענה בערעור כי הנרקומן לא היה הידוע בציבור של אימה וע"כ מגיעה לה הירושה

מאת : מערכת גט-over

ערעור שנידון לאחרונה בבית המשפט המחוזי בעקבות הכרת נרקומן כידוע בציבור של זונה בן זוגה הנרקומן הוכר כידוע בציבור. הבת ערערה על ההכרה ערעורה נדחה והנרקומן ייכלל בירושה.

המנוחה הלכה לעולמה בגיל 55 לאחר ששנים עסקה בזנות בעקבות מותה קיבלה הילדה הכרה כיורשת בלעדית אלא שאז בעקבות טענות של נרקומן כי יש להכיר בו כידוע בציבור שלה ולכן יש לבטל את צו הירושה שניתן בטענותיו העלה הנרקומן טענות של מגורים משותפים . חויות מארועים משפחתיים כזוג ואף ניסה לפעול לרישום "אשתי " על מצבת המנוחה הרכב השופטים שדן בתיק בעקבות ערעור על הכרתו כידוע בציבור של המנוחה אותה הגישה ביתה נפתלי שילה עינת רביד ושאול שוחט פסק כי בין בני הזוג לפי הכרת בית המשפט לענייני משפחה עומד איתן .
עוד בפסק הדין ציין שילה שכתב את פסק הדין כי ניסיונות הבת להפריח את טענות הנרקומן ע"י הפעלת חוקר פרטי אשר יסתור טענות אלו נפלו לטמיון והתנהגותו של הגבר אשר פעל למען הנצחת שם המנוחה אף מראות כי אין הוא מוצא לנכון להתערב בהכרת בני הזוג כידועים בציבור כמו כן ציין שילה כי לא ניתן היה להוסיף את הכיתוב "אשתי" על מצבת המנוה מטעמים דתיים
מעבר לדחיית הערעור הטיל שילה על ביתה של המנוחה הוצאות ע"ס 10000 ₪ לפסק הדין אשר נכתב ע"י נפתלי שילה הצטרפו בהסכמותיהם השופט שאול שוחט וענת רביד.

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל