ההקלטה שהפילה את החוקר

מאת: רועי פרג'ון- חוקר פרטי

אומרים ש"הסנדלר הולך יחף": זה מה שקרה לחוקר פרטי שמטפל בעשרות תיקים ותיעוד של נשים וגברים שעולה חשד שבגדו.

אך זה לא תיאר לעצמו כי שיחות שהוא עצמו מנהל עם המאהבת ועם חבריו, ייפלו כפרי בשל לידי רעייתו. עכשיו הוא טוען להגנתו בבית הדין הרבני "אלה היו שיחות נפש, פנטזיות ולא יותר".

מדובר בבעל ואישה הנשואים כבר 22 שנים ולהם ארבעה ילדים, הבוגר שביניהם אחרי צבא. בכתב התביעה שהגישה האישה באמצעות עורך הדין שלה, נטען כי הבעל, חוקר פרטי ובעל משרד לחקירות במקצועו וקצין ביחידה מובחרת בצה"ל, ניהל מערכת יחסים אינטימית עם השכנה מ"הדלת ממול". את השיחות הם נהגו לקיים בטלפון, את המפגשים במקומות מסתור שונים.

לדברי האישה, הכל התנהל על מי מנוחות עד שאחד הילדים, לקח את הרכב של אביו ודי במקרה הפעיל את מצלמת הדרך שברכב  ונדהם ממה ששמע וראה. עו"ד הדגיש כי הבן שגילה שעות של שיחות, בין היתר, בין אבא שלו לכמה מחבריו בהן הוא מתרברב על אופי הסקס עם המאהבת וההבדלים בינה לבין רעייתו, תוך שהוא לועג לרעייתו, השיח הרתיח את הבן. הוא העלה את כל התוכן על "דיסק-און-קי" ואת החומר שמר לעצמו למשך ימים ארוכים.

הילד שניהל בעצמו מעקב אחרי אביו, הבין כי אימא שלו היא חסרת משמעות בחייו של אביו. "הבן בחר להשמיע את החומר לאמו", כתב עו"ד בתביעה. בבית הדין אמר הבעל להגנתו: "אני חוקר פרטי וצחקתי עם החברים שלי ועם השכנה על הביצועים של אשתי, אבל לא בגדתי".

הרבנים שישבו בדין קבעו כי גרסתו של הבעל אינה אמינה וציינו כי שמעו חלק מההקלטות והם מבינים כי נוהל כאן רומן ארוך שנמשך למעלה משנתיים עם השכנה. אחד הדיינים אמר לבעל: "לפעמים לא צריך חוקר פרטי כדי שהזוועה תצא לאור, מספיק בן ישר והגון, וחוקר טיפש שמקליט את עצמו"…

מעבר לאתר הבית של החוקר

 

 

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל