"ראוי לכל שנת מאסר שנגזרה עליו" בפה אחד דחו שופטי העליון את ערעורו של אביעד משה שניסה לרצוח את שירה איסקוב

אביעד משה בעלה לשעבר של שירה איסקוב אשר כזכור ניסה לרצוח אותה ירצה את 23 שנות המאסר שנגזרו עליו בשל הניסיון לרצח והפגיעה בקטין חסר ישע לאחר שערעורו נדחה .

בפסק דין בוטה וחד גולל השופט אלרון את נסיבות המקרה שזיעזע מדינה שלמה כזכור בערב ראש השנה של שנת 2020 בדירתם שבמצפה רמון ולעיני בנם הקטן במשך דקות ארוכות ביצע משה באיסקוב מס' רב של דקירות על משה נגזרו 23 שנות מאסר
מפסק הדין אותו כתב אלרון ניתן להבין עד כמה קיצוני וחריג היה ניסיון הרצח ועד כמה קשות נסיבותיו לאור ההקלטה שנחשפה :
"אף אני הקשבתי להקלטת האירוע, המתעדת חוויה מזעזעת. הלמות המערוך אשר צליל פגיעותיו בגולגולתה של המתלוננת ובחלקי גופה האחרים עדיין נשמעות באוזניי כאילו התקבעו להן מאז. מתערבבים להם צלילי החבטות, זעקות המתלוננת ובכיו של הילד הניצב חסר אונים למול השבר הנורא של אביו החובט באימו לקול זעקותיה, בעוד היא מבקשת את רחמיו, והוא ממשיך במעשיו ללא רחם. מחזה נורא שבנוראים. בשנותיי על כס השיפוט דנתי במאות, אם לא באלפי, תיקי אלימות קשים ופשע חמור – ותיעוד של תקיפה כה אלימה, כה ממושכת, כה אכזרית – איני זוכר. משה ראוי לכל שנת מאסר שנגזרה עליו".
עוד צוין בפסק הדין הנכונות והנחישות של כוונת משה לרצוח את האשה הרכב הערעור שדן בעליון יוסף אלרון, אלכס שטיין ,וגילה כנפי שטייניץ, פסקו בפה אחד כאשר את עיקר פסק הדין כתב השופט אלרון.

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל