רשם לאשה בוואטצאפ "השבע שלך לא הספיקו בכלל לניהול השוטף של הבית" והצהיר על הכנסה של 8500 ₪ בחודש- תביעת מזונות מבית המשפט לענייני משפחה בתל-אביב

תביעת מזונות שהגישה האשה באמצעות עורכות דינה אלינור ליבוביץ ואיילת חכמון בבית המשפט לענייני משפחה נידונה ע"י השופט ליאור ברינגר שמפסק הדין עולים שמדובר בזוג שהתגרש ורוב ענייניו נידונים בבית הדין הרבני אך תביעת המזונות נתונה לסמכותו של בית המשפט.

צילום: השופט ברינגר אתר הרשות השופטת עורכות הדין פייסבוק

הזוג שהביא לעולם שני ילדים ויחסיו עלו על שרטון שגרר גירושין מתייחס לאשה שעובדת בבית ממכר למזון והכנסותיה מסתכמים ב7000 ₪ לחודש שמנגד הכנסות הבעל אינם ברורות והוא עוסק בתיווך דירות או ליתר דיוק כיום שותף במשרד תיווך.
האשה עתרה לסכום של 15000 ₪ בחודש וגם כאן נראה כי עורכות דינה לא באמת ציפו לקבל את הסכום הנתבע אלא חשיבה אסטרטגית בשיטת הכוונה לירח ופגיעה בכוכבים.
התכוונו או לא עורכות הדין התוצאה הסופית בהחלט יכולה לספק אותן כאשר עבור שני הילדים על האב נטל המזונות 3148 ₪ עבור הקטין ועבור הבת הבכורה ישלם האב 2046 ₪ סכומי המזונות נגזרו מנסיבות המקרה בפערי השכר בין השניים ובהתאם למצער לזמני השהות עם האב אשר אינם מתקיימים ו סמכות זמנים אלו נתונים לבית הדין הרבני .
פסק הדין הופך למעניין יותר כאשר נכנסים לעובי קירותיו כאשר ברינגר מציין הקלטה שהושמעה בגין כסף שחור אותו מנסה לייצר הגבר עם שותפיו למשרד . ומעריך באופן הנראה לו את הכנסתו .
עוד מציין ברינגר בנטילת תשלומי המזונות כי ההוצאות אשר פורטו בפסק הדין עליהם ישלם הגבר 65% ולא מחצית כמקובל בד"כ .
תוצאה שבהחלט אמורה לרצות את האשה .

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל