"אין לי מה לומר"- גזר הדין של אב שאנס את ביתו במשך שנים – גזר הדין של בית המשפט המחוזי בבאר שבע

18 וחצי שנות מאסר לריצוי בפועל.18 חודשי מאסר מותנים, למשך 3 שנים ממועד שחרורו ממאסר, והתנאי הוא שהנאשם לא יעבור כל עבירת מין מסוג פשע.6 חודשי מאסר מותנים, למשך 3 שנים ממועד שחרורו ממאסר, והתנאי הוא שהנאשם לא יעבור כל עבירת מין מסוג עוון. הנאשם ישלם למתלוננת פיצוי בסך 150,000 ₪. זהו גזר הדין שפסק הרכב השופטים מבית המשפט המחוזי בב"ש השופטים נתן זלוצ'ובר, דניאל בן טולילה ודינה כהן שכתבה את גזר הדין לאב שהורשע בניסיון למעשה סדום, אינוס, ועבירות מין במשפחה . מעשים מבחילים המתוארים בתוך גזר הדין(קח אותי למקור) שביצע האב בביתו על ציר זמן של שנים מזעזע הגיל בו התחיל האב במעשים והתיאורים הקשים העולים ממנו .

צילום: אתר הרשות השופטת

המדינה ביקשה מתחם ענישה של 20 עד 24 שנות מאסר ופיצוי פלילי על הרף המקסימלי 258.00 ₪ ולמעשה באה לבטא את ההגנה הנדרשת על קטינים החשופים בתוך המקום שאמור להיות הכי מוגן עבורם בעולם ביתם שלהם האב פגע בביתו תוך ניצול הסמכות כלפי ביתו בעוד הוא מנצל את ביתו ומסווה את מעשיו במשחקים כך עולה מגזר הדין מבחיל מה עושה אב לביתו ע"מ לספק את יצריו המיניים . תיכנון מקדים של המעשים בשעה שאשתו אינה נוכחת בבית עוד מתואר מקרה בו האב נתפס כביכול ע"י הבן שצילם את המעשה ואז לקח ממנו את הטלפון ומחק .
ניצול מזעזע של האמון שנתנה בו הבת אל מול מעשה האב שופטי המחוזי בגזר הדין שפורסם לאחרונה מתארים את אופן מתחם הענישה אל מול המעשים ופחות מייחסים חשיבות לרצף הזמן שבגינו נעשו המעשים מילותיו האחרונות של האב מבטאות יותר מכל את הסיפור המבחיל "אין לי מה לומר".

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל