נמנע מלהגיע להתמחרות הנכס בכינוס . ערער על ההחלטה וכעת ימתין לנימוקים ולתנאים אשר מציבה הזוכה בנכס

בקשת רשות ערעור שהוגשה לאחרונה על מכירת נכס לאחר שהוצא לכינוס ובו זכתה ההצעה הגבוהה ביותר כמקובל שבמרכז טענות הערעור מייחס הגבר שמיוצג עם עורך הדין אריה שם טוב טענות על התנהלות הכונס על מכירת הנכס עצמה בית הדין הרבני האזורי בפתח תקוה אשר נתן החלטת ביניים לעניין הרכישה .

בקשת הערעור בה דן הרב שפירא מבית הדין הרבני הגדול מתייחס להרחבת הסקירות ההיסטוריות של התיק אך אין בסיס טיעוני כנדרש לקבלת הערעור הגבר שרצונו להשוות את ההצעה הגבוהה ביותר וכידוע קיימת לו זכות ראשונים מאחר וכבר קיימים לו זכויות בנכס יצטרך להתבסס כעת על רצונה של הזוכה בנכס אשר הציעה את ההצעה הגבוהה ביותר.
את ההחלטה כבר יש כעת גם ממתין הוא לנימוקים השונים שהובילו להחלטה הרב שפירא שמצא מס' בעיות בהחלטת בית הדין האזורי ובעיקרה שניתנה ההחלטה בדן יחיד .
הזוכה עצמה גם כן הגיבה שתהייה מוכנה לוותר על רכישת הנכס אך לצד הויתור יינתנו מס' תנאים .
הבקשה כאמור נדחתה ויכול שתינתן לה זכות ערעור על המכירה עצמה הרב שפירא למעשה בהחלטת דחיית הבקשה מייחס את הבקשה יותר לעובדה כי לא קיימים בה טיעונים משפטיים לגופו של עניין אלא יותר פגמים אשר נעשו בבית הדין האזורי וליתר דיוק עיכוב הנימוקים שהובילו להחלטה עצמה . בית הדין עוד הגיב כי הוא שוקד על נימוקים אלו.
מי שככל הנראה יוצאת עם חיוך מכל הקמרה היא עורכת הדין ליטל יעקובוביץ שממתינה עם האשה אותה היא מייצגת מה יעלה בתנאים אשר מתנה הזוכה ולמי יימכר בסופו של הסיפור הנכס.

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל