הסיבות בהם יש למחוק תביעה- בקשה שלא אושרה. לא המחיקה. ולא תיקונה .ההליך העיקרי מזונות – החלטת השופטת ריבי לב אוחיון

בקשה למחיקת תובענה בתביעת מזונות אשה וילדים נידונה לאחרונה ע"י השופטת ריבי לב אוחיון מבית המשפט לענייני משפחה בירושלים ממנה עולה כי הגבר עזב את האשה לטובת אשה אחרת האשמות והשמצות שנכתבו כחלק מטענות התביעה וההגנה הביאו את אוחיון לפרט את הסיבות בהם יש למחוק תביעה משימוש בהליכי המשפט עפ"י תקסד"א .

צילום: אתר הרשות השופטת

את הבקשה הגיש הגבר לאחר שטענותיו או ליתר דיוק רצונו להכיר בה כאשה מורדת נענו בסיבת פירוק התא המשפחתי ההחלטה ראויה לפרסום לאור הכרתה של אוחיון כי הליך משפטי מהווה מטרד אך טענות הצדדים ציינה נכתבו בתום לב :כך כתבה
" בראי החקיקה והפסיקה לא התרשמתי כי המשיבה עושה שימוש לרעה בהליכי משפט. על אף אופן ניסוח חלקים מסוימים בכתב התביעה, אין באמור שם כדי לשבש או להשהות את ההליך, ואף אין בה כדי להטריד את המבקש. מטבע הדברים הליך משפטי מהווה מטרד כלפי בעלי הדין וכנגד נתבע בפרט, אולם אין בלשון שנקטה המשיבה, משום בלתי מידתיות להליך הן באופן כללי והן לעניין עלויות או מורכבותו. "
ככל הנראה בטענות השונות פורטו יחסים אינטימיים פירוט זה אף זכה להתייחסותה כי כאן ייתכן ונעשה שימוש לא נכון בפירוט אך אין בו בכדי להביא למחיקת התביעה או תיקונה .

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל