מיאמי תל אביב במרחק של מסרון

החשד שנוצר אצל משה בעקבות מחיקת המסרון עם הלב הוא שעורר את החשד . החוקרת שנשלחה לנמל התעופה בבן גוריון והתמונות שנשלחו אונליין מאת: עובדה חקירות

צילום: שירות לקוחות בן גוריון

ייש פניות שמגיעות אלינו למשרד בטלפון, יש לקוחות שמבקשים להגיע לפגישה, בנוסף יש גם פניות בדוא"ל.
בבוקר יום ראשון, לאחר מנוחת סוף השבוע, התקבלה הודעה כזו מאדם שהציג עצמו בשם משה( שם בדוי לצורך הסיפור) וביקש מעקב אחר אשתו. משה היה יליד ותושב מיאמי בארצות הברית ואשתו יפעת הייתה בחורה בסוף שנות העשרים לחייה שהגיעה לטיול אחרי שירותה הצבאי, התאהבה במשה ונשארה לחיות בחו"ל.
יצרתי קשר עם משה באמצעות כתובת סקייפ שהעביר והתחלתי ללמוד את הנתונים. ההקדמה הייתה כזו: משה ויפעת נישאו לפני חמש שנים בחתונה ברבנות בישראל, זה היה חשוב ליפעת שכך יהיה, היחסים ביניהם היו מעולים, עדיין לא היו להם ילדים משותפים אך הם לא חוו משבר זוגיות מעולם ונדמה שהיה ביניהם אמון מלא, עד כדי ידיעת סיסמאות לפייסבוק ולאמצעי התקשורת השונים שבשימוש כל אחד מהם.
בוקר אחד, הודיעה יפעת למשה, שהזמינה כרטיסים לטוס לישראל לשבוע ובכוונתה להיפגש עם אחותה לצורך דבר מה חשוב. משה בכלל לא חשד שמשהו אינו כשורה, אלא שבמקרה ערב לאחר שהודיעה לו על כך, נרדמה כשהטלפון בידה ותיבת התכתבות נשארה פתוחה , עם סימן של לב כשלא היה ברור למי הייתה אמורה להישלח ההודעה. גם זה לא היה אמור להיות חשוד, אלא שכשהתעוררה כעבור מספר דקות, מיהרה למחוק את ההודעה.
זה היה הרגע שמשה החליט לשכור חוקר פרטי בישראל, החוש שלו אמר שעדיף שתהיה זו חוקרת, כזו שתדע לשים לב גם לשינויים קלים בהתנהגות של אישה ולהבין נכון יותר מה הגיוני בשוטף ומה חוצה גבולות מידת הסביר.
לא היה זמן רב להתכונן, כיוון שפנייתו של משה הגיעה כשאשתו כבר הייתה על המטוס והטיסה יצאה לדרכה. גייסתי צוות עוקבים שנשלחו מידית לשדה התעופה,
המתינו להגעתה של יפעת והחלו במעקב אחריה. עד מהרה זיהו העוקבים גבר נוסף שהצטרף ליפעת, לא חסך בנשיקות וגם היא לא הקפידה על צניעות יתרה, הרי היא במרחק עצום מהבית.
תמונות וסרטונים נשלחו אונליין למשה, שמצדו כבר נפגש עם עו"ד והכין עצמו לקראת הבאות,
בימים שלאחר חזרתה של יפעת למיאמי. לתת שירות מקצועי ללקוח זו יכולת שחוצה גבולות, יבשות ואוקיינוסים,
אדם יכול לדעת מה נעשה גם בצדו השני של העולם, אינו צריך להישאר רק עם השערות ללא תשובה מוצקה.

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה מעשור,
החברה הוקמה על ידי גב' זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב:
חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

החברה מעסיקה חוקרים המחזיקים ברישיון תקף, בעלי ניסיון רב הפועלים בשיתוף מלא עם הצוות המקצועי המנהלתי בחברה

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל