נפקד במפגש זמני השהות בטענה שהוא סועד את אביו בבית החולים דו"ח החוקר הציג את בית המלון שפקד עם המאהבת- תביעת כתובה בבית הדין הרבני בחיפה

פרט לעובדה שבני הזוג כבר לא חולקים את אותה קורת גג כך צוין בפסק הדין הכל ניתן לוויכוח רקע על הצדדים לאשה אלו היו נישואיה הראשונים ולגבר בפעם השנייה שמנישואיו הראשונים ישנם שלושה ילדים ומאלו אליו מיוחס פסק הדין ישנה בת אחת משותפת ילידת 2021 . בין הצדדים קיים הסכם ממון מ2019 שרוב ההליכים בין השניים מתקיימים בבית המשפט ובבית הדין הרבני קיימים הליכים בדבר הגירושין והכתובה

צילום: פרוג הבית של היוצרים

מפסק הדין עולים טענות הצדדים אחד כלפי השני שבין היתר מתגלה תמונה על מס' נשים איתן הגבר בקשרים ובזמנים שונים דרך פלטפורמות שונות פייסבוק , וואטצאפ התכתבויות שונות בין הנשים לגבר מייחסות את התחזותו לגבר פרוד מכתב הטענות אשר מעלה הגבר כלפי האשה מדובר באשה מניפולטבית שהתחתנה איתו ע"מ לסחוט כספים ולהגיע לחיי נוחות.
לדבריו האשה טענה שנכנסה ממנו להריון ומשם הגיעו הנישואין עוד הוא טוען כי היא שכנעה את חברתה ואף הציעה לה תשלום על מנת לפתות אותו בשביל להוכיח בגידה לאחר שזו תתעד את התכתבותם בפייסבוק.
לאחר שהבינה כי האשה מכוונת לפגישה עם מגע גופני התחרטה והודתה בפני האיש על מטרתה זו.
בעקבות דרך זו לא מגיעה לה כתובתה טוען הגבר.
בנוסף הדיינים אף מתארים כי בכתבי הטענות העלו עורכי דינו של הגבר תיאורים פוגעניים חריפים על האשה שהיה מוטב וכלל לא היו עולים בבחינת כל המוסיף גורע.

מצד האשה שמיוצגת באמצעות עורך הדין ניר שם טוב נישואיה נעשו מתוך אהבה כנה וכונה להקים בית הפלה טבעית בעקבות הריון היה גם היה .
הבעל גירש אותה מהבית כשהיא מחזיקה את ביתה על זרועותיה ללא חפצים וציד מחייה בסיסי מינימלי .
יתרה מזו ציינה האשה כי הבעל החליף את המנעול בכדי למנוע את כניסתה .
שלוש נשים לפחות וכפי הידוע לה היו לו לגבר כעולה מההתכתבויות השונות כמו כן להאשמה בניסיון הפיתוי האשה הכחישה בתוקף היא פגשה באשה בחתונה במקרה ולא היה שום הצעה כפי שטוען ואף לא קשר מלבד אותה פגישה מקרית ואקראית .
האישה בנוסף לזאת מתארת התנהגות אלימה בהצגת ראיות מוקלטות ומתומללות בין היתר מהדברים עולה שהגבר זורק עליה דברים ובועט בה בנוסף לאיומים שונים:
"עם אנשים הכי גבוהים עם אנשים עבריינים משפחות פשע אני התעסקתי עם כולם"
דברים מזלזלים ופוגעניים מתוארים אף הם בפסק הדין וכואב יותר התיאור של הגירוש עצמו בו מתחננת האשה להישאר בביתה בבכי תמלול זה אף קיבל חותמת של הודאה בחקירה

למפגש של זמני השהות של האב עם הבת באחד מסופי השבוע של 2022 נמנע האב מלהגיע על אף טענותיו של הגבר לניכור מצד האם הגיב ב"כ שיש לו סיבה טובה תיאורים על אישפוז האב וסעידתו בזמן זה בבית החולים קיבלו תפנית מפתיעה להרכב הדיינים אשר דן בתיק ברגע שאיחולי רפואה שלמה נשלחו לאב אך לעניין זמן שהייתו בבית החולים נטען והוצג דו"ח חוקר פרטי המעיד על המקום האמיתי בו נכח הגבר עם המאהבת .
הרכב הדיינים בבית הדין הרבני בחיפה שדן בתיק הרב דניאל אדרי – אב"ד, הרב אלעד עלי, הרב משה זאדה פסק באופן ברור את חיוב הכתובה ונמנע מלפסוק את כולה .
הכתובה רשומה הייתה על סכום של מיליון ₪ ונראה כי הסכום מופרז ובסופו של דבר פסקו על הגבר לשלם 520.000 ₪ בהתאם לנסיבות.
תוצאה שבהחלט אמורה לספק את האשה ואת עורך דינה .

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל