כשהמספרים והטיעונים נפגשים- מזונות האשה במבחן ההכנסה

במזונותיהם של שני בגירים וקטינה אשר נולדו לזוג לא עסקו הרכב הדיינים הרב צבי בן יעקב הרב משה בצרי, הרב בן ציון הכהן רבין, מבית הדין הרבני בתל אביב אלא במזונות האשה בלבד כאשר הסכום שנפסק כסעד זמני לבעל עומד על 75000 ₪ בהתאם להוצאות המשפחה נשמע מופרך? רק נשמע.
מנתוני פסק הדין הדיון עסק במזונות האשה בלבד כאשר הבעל מרויח שכר גבוה מעצם היותו מייסד ושותף של משרד רואה חשבון ששכרו הגבוה עולה על חצי מיליון ₪ בחודש והדיון נסוב יותר באם המזונות אותם ייחס בית הדין כסעד זמני עולות בקנה אחד עם טיעוני הגבר שמיוצג ע"י יהודית מייזלס וע"ד ד יהושע דוב פלדשטיין וטוען הרבני שלמה זלמן פלדשטיין אשר הוא מעלה טענה כי סכום זה מתייחס להוצאות כלל המשפחה .
הדיינים כמקובל בבית הדין הרבני מייחסים הוצאות שונות ומקבילים את הסכומים לעצם שליטתו של הבעל בהיקף ההוצאות כאשר הם מעלים את התנהלות המשפחה ואומרים שבמידה והוצאות המשפחה הינם רק 75000 ₪ כמדי חודש אנו נמצאים ביתרה מאוד גבוהה ביחס לשאר הכנסות המשפחה בנימוק ובאחוזים הם מפרטים כי 85%מהשכר עדיין ביתרה לאחר ההוצאות ולעצם שליטתו בכספים .
עוד הבעל מציין את רצונו ואת כוונותיו ביחס למזונות הילדים והחיוב שלו לזון אותם בהתאם לגיל כאשר ישנם שני בגירים .
טענה זו צרמה ובצדק לדיינים ואף נזהרו בדבריהם בפסק הדין מלדון ולהתעסק בעניינם שבפסק הדין בהחלט יכולים להבחין בריכוז הנושא אליו מכוונים הדיינים – מזונות האשה
האשה שמיוצגת ע"י עורכת הדין ובעלת הפודקאסט המצליח רות דיין וולפנר בהחלט יכולה להיות מרוצה מהפסק דין .ומהייצוג הראוי יש לציין.

לעניינים נוספים

עקבו אחרינו

במערכת

Previous
Next

הצטרפו לניוזלטר שלנו

בהשארת פרטים אתם נשארים מעודכנים,
פסק דין שטורף מחדש את הקלפים, שינוי חקיקה, החלטה חריגה,
בהרשמה מהירה ישירות למייל